środa, 27 listopada 2013

Testowanie kosmetyków

Hej kochani, znowu piszę po dłuższej przerwie tak już chyba zostanie, nie potrafię robić czegoś porządnie, a może po prostu nie mam weny? nie wiem o czym mogłabym tu dla was pisać, mam wiele pomysłów robię wiele rzeczy, od zdjęć po rękodzieło a od niedawna zaczęłam bawić się w serwisie testmetoo.com w którym można testować różne produkty, jestem już po pierwszym testowaniu i pomimo iż się obawiałam to całkiem fajna zabawa, testowałam płyn micelarny który chciałabym wszystkim dziewczynom serdecznie polecić a mianowicie:
 Lirene Young 20+ Płyn Micelarny z tańczącymi drobinkami z wit E :)


Klikając w linka można przeczytać moją recenzję tego produktu, co myślicie na temat testowania kosmetyków przez osoby alergiczne czy osoby z łuszczycą ? Piszcie w komentarzach, czytam wszystko nawet jeśli czasem nie odpisuję :P Pozdrawiam was kochani! PS. Jak wam minęła jesień ? Jak czujecie się wchodząc w zimę ? Ja muszę się pochwalić wam robaczki że 7 grudnia wychodzę za mąż :) Jak myślicie czy małżeństwo zmienia coś w życiu czy to zależy tylko od nas ? Piszcie komentarze lub e-maile na adres poplamionecialo@tlen.pl CAŁUJĘ! :*

1 komentarz:

 1. W imieniu Zombiaka www.warmzombie.blogspot.com mam przyjemność nominować Twojego bloga do Liebster Blog Award :)

  Wyróżnienie Liebster Blog Award jest przekazywane przez nominowanego kolejnym 11 blogerkom lub blogerom jako uznanie za ”dobrze wykonaną robotę” Osoba wyróżniona odpowiada na 11 pytań zadanych przez osobę , która blog nominowała do wyróżnienia, a następnie również wyróżnia 11 blogów informując o tym w podziękowaniu za wyróżnienie i jednocześnie zadając swoje 11 pytań do nominowanych. Nie można nominować bloga, z którego otrzymało się wyróżnienie.

  Pytania:
  A teraz czas na moje pytania:
  1. Jaka jest Twoja ulubiona postać z filmu lub serialu lub książki lub komiksu i dlaczego?
  2. Ulubione święta?
  3. Najgorszy film/książka, jakie dane było Ci zobaczyć?
  4. Co myślisz na temat zombie?
  5. Pewnego dnia budzisz się jako wojownik. Co byłoby twoją bronią: miecz, łuk, topór, młot czy włócznia?
  6. Osoba, którą podziwiasz?
  7. Skojarzenie związane z bananem?
  8. Którym ze zwierząt mógłbyś/mogłabyś się stać (pies, świnka morska, szczur, ślimak, ryba) i dlaczego?
  9. Twoje uzależnienie?
  10. Coś, co Cię wybitnie denerwuje (cokolwiek by to nie było)?
  11. Wymarzony prezent od świętego Mikołaja/dziadka Mroza/etc?

  Enjoy :)!

  OdpowiedzUsuń